Dynafit Speedskin Baltoro

Obj. číslo: 2234422

Stúpacie pásy Dynafit Speedskin Baltoro s úplne novým technickým prepracovaním.

viac info

Pôvodne 164,95 €

Ušetríte 13,20 € (-8 %)

151,75 €

Popis tovaru

Dynafit Speedskin Baltoro stúpacie pásy určené pre lyže Dynafit Baltoro. Dynafit predstavuje úplne prepracovaný pás, technický prielom zabraňuje nežiaducemu hromadeniu snehu a zároveň poskytuje vynikajúce vlastnosti kĺzania a lezenia. Špeciálne stredná membrána zastaví vstrebávaniu vody a zlepšuje utesnenie okrajov pásu. Dynafit Stretch System poskytuje ideálnu prílohu medzi pásom a chvostom lyží. Vďaka tesnému zaobalenie pásu na špičke, je zabránenie aby sa sneh a ľad dostali pod špičku pásu. 

 

hmotnosť: 225 g (167cm)

Parametre

Materiál Mix

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

14. 4. 2017

Ako obyvateľ malého mesta kde nie sú žiadne väčšie obchody s takýmto sortimentom ,ak chcem niečo kúpiť ,musel by som ísť autom niekam do väčšieho mesta . Počas celého roka nakupujem len a len cez i-net. Odporúčam každému

+ Nemusím nikan chodiť,objednám si tovar z domu Veľký sortiment Rýchle dodanie Možnosť vrátenia tovaru

- Nie je možné vyskúšať si tovar

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber