Dynafit Mustagh Ata Superlite 13/14

Obj. číslo: 2233002

Ski Touring-ové lyže Dynafit Mustagh Ata Superlight boli vyvinuté z úspešného modelu Mustagh Ata. Vyvážená konštrukcia prináša maximálne potešenie z jazdy a nízka váha je ideálna pre výstup, hlavne pre dlhé túry a expedície.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 499,95 €

Ušetríte 250,05 € (-50 %)

249,90 €

Popis tovaru

Dynafit Mustagh Ata Superlight je ďalšou fázou vývoja obľúbeného modelu Mustagh Ata. 88mm pod stredom a vyvážená konštrukcia jadra poskytuje maximálne potešenie z lyžovania za všetkých snehových podmienok. Lyže majú veľmi nízku hmotnosť, čo je výhodou hlavne pri šlapaní dokopca, čo ich predurčuje k dlhým skialpovým túram a dokonca aj expedíciam.

 

- hmotnosť: 1150 g / 161 cm

- konštrukcia: Isocore Paulownia Ultralight, titanal inserts, sklolaminát, carbon

- geometria: 116-86-109 mm / 161 cm

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Váhová kategória Do 1200 g
Šírka pod stredom 86 mm
Hmotnosť lyže 1150 g
Rocker Áno

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber