Dynafit Grand Teton 13/14

Obj. číslo: 2233005

Lyže Dynafit Grand Teton s rocker-om a sidewall konštrukciou sú ideálne pre použitie v najrôznejších snehových podmienkach. Revolučné drevené jadro dosahuje nízku hmotnosť s perfektnou stabilitou v každej situácii.

viac info

Pôvodne 599,95 €

Ušetríte 180,05 € (-30 %)

419,90 €

Popis tovaru

Špička s dlhým "rocker-om" a masívna sidewall konštrukcia robí lyžovanie na lyžiach Dynafit Grand Teton zábavou, a to nie len v prachovom snehu. Unikátne a revolučné jadro tvorené bambusom a bukovým drevom dosahuje neuveriteľne nízku hmotnosť s perfektnou stabilitou v každo oblúku. Tieto lyže sú teda určené pre skialpinistov zameraných viac na zjazd.

 

- hmotnosť: 1540 g / 173 cm

- konštrukcia: bambus, buk, paulownia, carbon

- geometria: 129-105-119 mm / 173 cm

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Váhová kategória 1201 - 1900 g
Šírka pod stredom 105 mm
Hmotnosť lyže 1540 g
Rocker Áno

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber