Deuter Kid Comfort I červená-antracitová

Obj. číslo: 2203013

Detský nosič Deuter Kid Comfort I patrí k základným modelom detských sedačiek značky Deuter. Bezpečnosť je certifikovaná nezávislou skúšobňou TUV. 

viac info

Pôvodne 159,95 €

Ušetríte 12,80 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Základný model detského nosiča. Chrbtový systém Deuter Kid Comfort I je priedušný, pohodlný a zároveň plne nastaviteľný pre všetky typy postáv. Priestor pre dieťa je výškovo a rozmerovo plne nastaviteľný, s vystlanými bezpečnostnými pásmi. V spodnej časti je umiestnený úložný priestor s objemom 14L. Výklopná noha zabezpečuje stabilitu nosiča počas vkladania/vyberania dieťaťa. Nosič je kompatibilný so strieškou Sun Roof & Rain Cover. Bezpečnosť je certifikovaná nezávislou skúšobňou TUV.

 

Rozmery: 68 x 38 x 30cm

Objem: 14L

Nosnosť: 22kg

Materiál: Super-Polytex / Microrip

Hmotnosť: 2480g

 

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 0- 29L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Nie
Použitie Turistika, cestovanie
Možnosť upnutia lyží Nie
Oddelená spodná komora Nie
Hmotnosť 2480 g
Odvetraný chrbtový systém Nie

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber