Deuter Guide 40+ SL turquoise/black 48 L

Obj. číslo: 2203011

Dámsky batoh Deuter Guide 40+ SL dostal nový dizajn je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu a je vhodný na skialp, turistiku alebo vysokohorské lezenie. 

viac info

Pôvodne 159,95 €

Ušetríte 12,80 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Obľúbený horolezecký a skialpinistický batoh Deuter Guide 40+ SL dostal nový dizajn. Funkčnosť jednotlivých detailov ostala tak ako pri predchádzajúcom modele. Batoh je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu. Maximálne pohodlie zaisťuje chrbtový systém Alpine, ktorý je špeciálne tvarovaný na ženskú postavu a bedrový pás VariFlex. Pevné popruhy na upevnenie lyží a hypalonové pútka na čakany sú štandardom medzi technickými batohmi. Nápomocné sú aj materiálove pútka na bedrovom páse, vrecká vo vrchlíku, alebo oká pre pripnutie karabín a nákladu zvonku. Hlavnú komoru je možné predeliť prepážkou, pričom každá časť má samostatný vstup zvonku na zips. Možnosť použitia vodného rezervoáru až do objemu troch litrov.

 

Rozmery: 74 x 33 x 23cm

Objem: 40+8L

Materiál: 330D Micro Rip 6,6 / Duratex

Hmotnosť: 1700g

Parametre

Pohlavie Dámske
Objem 30 - 50L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Nie
Použitie Skialp, Turistika, Lezenie
Možnosť upnutia lyží Áno
Oddelená spodná komora Nie
Hmotnosť 1700 g
Odvetraný chrbtový systém Nie

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (1)

Napíšte recenziu

Júlia Hrašková

skvelý batoh

Super skvelý bytoh

Aprílový výber