Deuter Guide 40+ SL turquoise/black 48 L

Obj. číslo: 2203011

Dámsky batoh Deuter Guide 40+ SL dostal nový dizajn je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu a je vhodný na skialp, turistiku alebo vysokohorské lezenie. 

viac info

Pôvodne 159,95 €

Ušetríte 12,80 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Obľúbený horolezecký a skialpinistický batoh Deuter Guide 40+ SL dostal nový dizajn. Funkčnosť jednotlivých detailov ostala tak ako pri predchádzajúcom modele. Batoh je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu. Maximálne pohodlie zaisťuje chrbtový systém Alpine, ktorý je špeciálne tvarovaný na ženskú postavu a bedrový pás VariFlex. Pevné popruhy na upevnenie lyží a hypalonové pútka na čakany sú štandardom medzi technickými batohmi. Nápomocné sú aj materiálove pútka na bedrovom páse, vrecká vo vrchlíku, alebo oká pre pripnutie karabín a nákladu zvonku. Hlavnú komoru je možné predeliť prepážkou, pričom každá časť má samostatný vstup zvonku na zips. Možnosť použitia vodného rezervoáru až do objemu troch litrov.

 

Rozmery: 74 x 33 x 23cm

Objem: 40+8L

Materiál: 330D Micro Rip 6,6 / Duratex

Hmotnosť: 1700g

Parametre

Pohlavie Dámske
Objem 30 - 50L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Nie
Použitie Skialp, Turistika, Lezenie
Možnosť upnutia lyží Áno
Oddelená spodná komora Nie
Hmotnosť 1700 g
Odvetraný chrbtový systém Nie

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Recenzia užívateľov (1)

Napíšte recenziu

Júlia Hrašková

skvelý batoh

Super skvelý bytoh

Januárový výber