Deuter Belt II black anthracite

Obj. číslo: 2204425

Športová kapsička Deuter Belt II je vhodná na cestovanie, turistiku alebo výlety. 

viac info

Pôvodne 18,95 €

Ušetríte 1,55 € (-8 %)

17,40 €

Popis tovaru

Deuter Belt II je malá,kompaktná a športová ľadvinka s úložným priestorom na cestového sprievodcu, slnečné okuliare a mobilný telefón.

 

- hlavný priestor
- vnútorné vrecko na zips zo sieťky
- predné vrecko na zips
- klip na kľúče
- rozmery: 16 x 33 x 8cm
- objem: 2,5L
- hmotnosť: 120 g

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber