Deuter Aircontact 50 + 10 SL zelená

Obj. číslo: 2202009

Batoh Deuter Aircontact 50 + 10 SL je určený vášnivým cestovateľkám. Poskytuje plnú stabilitu, flexibilitu a perfektný prenos stredného až ťažkého zaťaženia.

viac info

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 16,00 € (-8 %)

183,95 €

Popis tovaru

Dámsky batoh Deuter Aircontact 50 + 10 SL je skvelým doplnkom pre vášnivých cestovateľov. Poskytuje plnú stabilitu, flexibilitu a perfektný prenos stredného až ťažkého zaťaženia a dokolné vetranie. Ponúka chrbtový systém Aircontact, vystužené ramenné popruhy, vystužený bedrový pás s vreckom na zips, výškovo nastaviteľné veko s vreckom na zips, zipsom predeliteľná komora batohu, veľké vnútorné vrecko na zips, dve bočné vrecká, integrovaná pláštenka na batoh, pútka na čakany. Je kompatibilný s 3 litrovým vodným rezervoárom.

 

Rozmery: 79 x 35 x 26 cm

Objem: 50 + 10 L

Materiál: Deuter-Duratex/330D Micro Rip Pro 6.6

Hmotnosť: 2500 g

 

 

Parametre

Pohlavie Dámske
Objem 50 a viac L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Áno
Použitie Turistika, cestovanie
Možnosť upnutia lyží Nie
Oddelená spodná komora Áno
Hmotnosť 2500 g
Odvetraný chrbtový systém Áno

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber