Cube WLS Natural Fit Sun SF Gloves black

Obj. číslo: 2064121

Dámske cyklo rukavice Cube WLS Natural Fit Sun ponúkajú výborný komfort a vďaka vrchnému materiálu Cube Sun zabezpečia prirodzené opálenie rúk. 

viac info

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 2,40 € (-8 %)

27,55 €

Popis tovaru

Krátke a veľmi dobre vetrané cyklistické rukavice Cube Natural Fit sú navrhnuté pre maximálne pohodlie. Špeciálne vyvinuté gelfoam polstrovanie znižuje tlak na nervové ústrojenstvo, aby sa zabránilo necitlivosi v rukách alebo prstoch.Systém pull-on je špeciálna funkcia, ktorá vďaka malým slučkám umožní jednoduché stiahnutie rukavíc z rúk. Savý materiál pre utretie potu.
Cube Sun materiál vo vrchnej časti rukavíc zabezpečuje prirodzené opálenie rúk.

 

Materiál: 50% Nylon, 10% Elastane, 35% Polyurethane, 5% Gelfoam

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Bez prstov

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber