Cube Tour Wind Vest black

Obj. číslo: 2060000169

Ľahká, vetru odolná cyklistická vesta Cube Tour Wind Vest.

viac info

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 3,20 € (-8 %)

36,75 €

Popis tovaru

Ľahká, vetruodolná cyklistická vesta Cube Tour Wind Vest, ktorú je možno jednoducho zbaliť do malých rozmerov a je možné ju so sebou nosiť napr. vo vrecku dresu. Je zhotovená z veľmi ľahkého a vetru odolného materiálu. V chrbtovej časti je priedušný sieťový materiál s výbornými odvetrávacími vlastnosťami. Vesta tiež obsahuje jedno veľké vrecko v zadnej časti a ďaľšie menšie vrecko so zipsom v prerdu.

 

Materiál: 100% Polyester

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Vetruodolné / Vodeodpudivé
Špecifikácia materiálu 100% polyester

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Veronika Kromholc, 7. 3. 2017

Všetko bolo super, požiadala som o potvrdenie termínu dodania, kotrý mi potvrdili telefonicky, všetko bolo veľmi rýchle. Spokojnosť!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber