Cube RFR Telescope Seatpost Pro Inside

Obj. číslo: 2060000151

Teleskopická sedlovka Cube RFR Telescope Seatpost Pro Inside s diaľkovým ovládaním z riaditok.

viac info

Pôvodne 189,95 €

Ušetríte 20,00 € (-10 %)

169,95 €

Popis tovaru

Teleskopická sedlovka na bicykel Cube RFR Telescope Seatpost Pro Inside umožňuje plynulé nastavenie posedu. Je ovládaná priamo z riadidiel, takže v prípade potreby zmeny posedu nieje nutné dávať ruku preč z riadidiel.  Sedlovka je obzvlášť vhodná pre rámy so systémom Stealth Readytj. rámy s prípravou pre vnútorné vedenie bowdenu sedlovky. Offset 15 mm poskytuje jazdcovi najlepší komfort jazdy.

 

  • priemer: 31,6 mm
  • dĺžka: 425 mm
  • výrobcom udávaná Hmotnosť: 738 g
  • Rozsah nastavenia:120 mm
  • Offset:15 mm
  • maximálna odporúčaná hmotnosť jazdca: 90 kg

 

Materiál: Zliatina Hliníka

Parametre

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber