Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go black

Obj. číslo: 2060000147

Nosič na bicykel Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go s uchytením na sedlovú rúru. 

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 2,80 € (-8 %)

32,15 €

Popis tovaru

Nosič na bicykel Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go je opatrený postranicami, takže je možné na ňom nosiť i bočné vrecká. Nosič sa upevňuje na sedlovú rúru pomocou 4 skrutiek. Priemer sedlovej rúry môže byť v rozsahu 27,2 mm až 31,6 mm.

 

 

  • rozmery: 450 x 140 x 60 mm 
  • hmotnosť: 1114 g
  • nosnosť: 10 kg

 

Materiál: Zliatina hliníka

Parametre

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

23. 2. 2017

Zboží bylo donáno včas, v pořádku a za nejnižší cenu na trhu v rámci ČR a SK. Obchod navíc ochotně a trpělivě odpovídal na mé otázky, vznesené po dodávce zboží,které pramenily z neznalosti a mohly být až obtížné. Vřele doporučuji.

+ Rychlost,profesionalita,vstříctnost

- nenašel jsem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber