Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go black

Obj. číslo: 2060000147

Nosič na bicykel Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go s uchytením na sedlovú rúru. 

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 2,80 € (-8 %)

32,15 €

Popis tovaru

Nosič na bicykel Cube RFR Fseatpost Carrier With Rail Klick go je opatrený postranicami, takže je možné na ňom nosiť i bočné vrecká. Nosič sa upevňuje na sedlovú rúru pomocou 4 skrutiek. Priemer sedlovej rúry môže byť v rozsahu 27,2 mm až 31,6 mm.

 

 

  • rozmery: 450 x 140 x 60 mm 
  • hmotnosť: 1114 g
  • nosnosť: 10 kg

 

Materiál: Zliatina hliníka

Parametre

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber