Cube Race Cut Blackline Socks

Obj. číslo: 2064106

Cyklo ponožky Cube Race Cut Teamline Socks ponúkajú maximálne pohodlie počas bicyklovania alebo iných športových aktivít. 

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti:

Pôvodne 9,95 €

Ušetríte 0,80 € (-8 %)

9,15 €

Popis tovaru

Cyklistické ponožky Cube Race Cut Teamline Socks majú zosilnené časti na prstoch, päte a chodidlách, čo zaručí minimalizáciu tlaku. Ponožky majú zóny so zlepšenou priedušnosťou a päta je riešená pomocou protišmykového materiálu.

 

Materiál: polyamid skinlife 23%, polyamid 77%

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Syntetika
Účel Športové ponožky

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Mini, 2. 2. 2017

Veľmi rýchle odoslanie,asi 1 z mála, tovar bol v originálnom balení, vyzeral tak ako aj bol ilustrovaný ,som veľmi spokojná .

+ pomerne slušný výber zimnej športovej obuvi

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber