Cube MTB Pro blackline

Obj. číslo: 2060000175

Cyklistické tretry Cube MTB Pro vhodné na horský či crossový bicykel poskytujúce kombináciu vysokého komfortu a veľmi dobrého prenosu energie.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 11,20 € (-8 %)

128,75 €

Popis tovaru

Cyklistické tretry Cube MTB Pro blackline vhodné na horský či crossový bicykel poskytujúce kombináciu vysokého komfortu a veľmi dobrého prenosu energie. Cyklistické tretry sú vhodné pre náročnejších jazdcov na výkonnostné použitie. Tretry disponujú oderuodolnou konštrukciou a pre zvýšenie bezpečnosti majú vzadu reflexné prvky. Upnutie na nohu sa realizuje prostredníctvom dvoch suchých zipsov opatrených systémom Cube Wing pre jednoduchšie a komfortnejšie odopínanie a rýchloupínacej pracky. Komfort pridáva aj anatomicky asymetrický strih. Ďalej je tu použitý systém ventilácie CubeVent pre lepšie vetranie.


 
•    podošva: nylonové Vlákna, TPU

 
Materiál: zvršok: mikrovlákno, sieťovina  

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 13. 9. 2016

Som spokojná

+ Cena objednaného tovaru bola výborná

- Neviem posúdiť

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber