Cube Helmet Pro Teamline white

Obj. číslo: 2060000153

Univerzálna cyklistická prilba Cube Helmet Pro Teamline s vysokým stupňom ochrany.

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti:

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 10,00 € (-12 %)

69,95 €

Popis tovaru

Cyklistická prilba Cube Helmet Pro Teamline je vhodná ako pre horskú, tak i pre cestnú cyklistiku. Má odnímateľný štít a poskytuje veľmi vysoký stupeň ochrany, pričom je zabezpečené aj veľmi dobré vetranie a cirkulácia vzduchu, a to vďaka 22 vetracím otvorom. Obvod je prispôsobiteľný prostredníctvom mechanizmu-nastavovacieho kolieska. Vnútorné výstelky sú vyberateľné.

 

  • Veľkosti: M: 53 - 57 cm, L: 58 - 62 cm
  • Hmotnosť: 250 g

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber