Cube Helmet Pro Teamline black

Obj. číslo: 2060000154

Univerzálna cyklistická prilba Cube Helmet Pro Teamline s vysokým stupňom ochrany.

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti:

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 10,00 € (-12 %)

69,95 €

Popis tovaru

Cyklistická prilba Cube Helmet Pro Teamline je vhodná ako pre horskú, tak i pre cestnú cyklistiku. Má odnímateľný štít a poskytuje veľmi vysoký stupeň ochrany, pričom je zabezpečené aj veľmi dobré vetranie a cirkulácia vzduchu, a to vďaka 22 vetracím otvorom. Obvod je prispôsobiteľný prostredníctvom mechanizmu-nastavovacieho kolieska. Vnútorné výstelky sú vyberateľné.

 

  • Veľkosti: M: 53 - 57 cm, L: 58 - 62 cm
  • Hmotnosť: 250 g

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber