Crocs Crocband LodgePoint Boot K ocean/navy

Obj. číslo: 2120000094

Detské zimné čižmy Crocband LodgePoint Boot sú vhodné do snehu a mokrej zimy. 

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 10,05 € (-20 %)

39,90 €

Popis tovaru

Detské zimné čižmy Crocband LodgePoint Boot sú kvôli materiálu Croslite™  a nylonovému zvršku veľmi ľahké a vhodné aj na hranie v snehu a v období čľapkaníc. Sú pohodlné a zateplené ľahkým materiálom. Topánky disponujú rýchlo šnurovaním, ľahkým obúvaním a podrážkou s protišmykovými prvkami.Rýchle šnurovanie umožňuje rýchle obutie a podrážka má protišmykové prvky. 

 

  • nylonový zvršok s ľahkým zateplením 
  • rýchle šnurovanie 
  • protišmyková štruktúra  na podrážke 
  • päta vyrobená z odolného mikrovlákna s reflexným pásikom
  • Iconic Crocs Comfort™  – originálna Croslite™  penová vložka, ktorú deti milujú
  • ľahké zimné čižmy na bežné nosenie a hry na dvore a detských ihriskách

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber