Crocs Crocband Kid navy

Obj. číslo: 2124443

Detské crocsy Crocs Crocband vodné na bežné nosenie alebo k vode. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 31,95 €

Ušetríte 2,60 € (-8 %)

29,35 €

Popis tovaru

Detská obuv Crocs Crocband patrí ku športovému dizajnu značky Crocs. Hodí sa na bežné nosenie, pláž  alebo iné aktivity pri vode. Udržuje chodidlá správne prekrvené a dobre vetrané. Je vyrobená z kvalitného a ľahko udržiavaného materiálu Croslite.
 
- ventilačné otvory zvyšujú priedušnosť
- ľahko sa čistia
- extra ľahké
- pohodlné na nosenie
- plne tvarované pre ľahké odpruženie
- odolávajú zápachu
- rýchloschnúce
 
Materiál: Croslite
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské
Zvršok Croslite
Podrážka Croslite™

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber