Crocs Crocband II.5 Gust Boot K navy/red

Obj. číslo: 2120000093

Detská čižmy Crocs Crocband II.5 Gust Boot vhodné na nosenie počas chladných dní v zimnom období. 

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 10,05 € (-20 %)

39,90 €

Popis tovaru

Detské čižmy Crocs Crocband II.5 Gust Boot sú vhodné počas chladných dní v zimnom období. Ľahko sa obúvajú a ešte ľahšie sa v nich chodí kvôli materiálu Croslite™ , z ktorého sú vyrobené. Topánky sú zateplené a vyrobené z odolného nylónového zvršku, vďaka čomu bude vaše dieťa v suchu a teple počas celej zimy.

 

  • odolný nylonový zvršok so zateplením 
  • ľahký Croslite™ materiál
  • gumená podrážka 

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber