Crocs Crocband II.5 Gust Boot K navy/red

Obj. číslo: 2120000093

Detská čižmy Crocs Crocband II.5 Gust Boot vhodné na nosenie počas chladných dní v zimnom období. 

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 10,05 € (-20 %)

39,90 €

Popis tovaru

Detské čižmy Crocs Crocband II.5 Gust Boot sú vhodné počas chladných dní v zimnom období. Ľahko sa obúvajú a ešte ľahšie sa v nich chodí kvôli materiálu Croslite™ , z ktorého sú vyrobené. Topánky sú zateplené a vyrobené z odolného nylónového zvršku, vďaka čomu bude vaše dieťa v suchu a teple počas celej zimy.

 

  • odolný nylonový zvršok so zateplením 
  • ľahký Croslite™ materiál
  • gumená podrážka 

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber