Crocs Cleo V Sandal W oyster/gold

Obj. číslo: 2120000116

Pohodlné dámske sandále Crocs Cleo V Sandal z kvalitného a ľahko udržiavaného materiálu Croslite. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 6,05 € (-20 %)

23,90 €

Popis tovaru

Dámske sandále Crocs Cleo V Sandals patria do piatej generácie Cleo sandálov. Prichádzajú s osviežujúcimi vylepšeniami, pričom sa zachovali všetky dôležité prvky ktoré ich urobili slávnymi. Vďaka štýlovému otvorenému dizajnu, otočných členkových popruhov a technológii Dual Crocs Comfort™ sú sandále veľmi pohodlné a praktické.

 

  • vnútro sandále prispôsobené špeciálne pre ženy
  • extra ľahké a pohodlné
  • Dual Crocs Comfort™ - vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky
  • otočné členkové popruhy pre bezpečnosť a pohodlie 
  • ľahké čistenie
  • pomáhajú správnemu prekrveniu končatín

 

Materiál: Croslite™

Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Synetika

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber