Crocs AllCast II Boot M espresso/black

Obj. číslo: 2120000100

Pánske pohodlné a nepremokavé čižmy Crocs AllCast II vhodné na nosenie počas zimných a vlhkých podmienok. 

viac info

Pôvodne 109,95 €

Ušetríte 22,05 € (-20 %)

87,90 €

Popis tovaru

Pánske zimné čižmy Crocs AllCast II vďaka 200g tepelnej izolácii a syntetickému nubukovému povrchu zabezpečia pre chodidlá suché a teplé prostredie, za akýchkoľvek podmienok. Pre väčšie pohodlie sú doplnené umelou kožušinou okolo horného okraja topánok a stielkou Dual Crocs ComfortTM. 

 

  • vodeodpudivé, pripravené na zimné a vlhké podmienky
  • zvršok z drsnej syntetickej nubukovej kože
  • 200-gramová, ľahká tepelná izolácia
  • umelá kožušina okolo horného okraja topánok
  • prelepené švy pre lepšiu vodeodpudivosť 
  • Dual Crocs Comfort™ – vnútorná penová stielka na vrchu penovej podrážky Croslite™ 

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber