Crocs AllCast II Boot K berry

Obj. číslo: 2120000096

Dievčenské nepremokavé čižmy Crocs AllCast II vhodné do zimných a vlhkých podmienok. 

viac info

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 14,05 € (-20 %)

55,90 €

Popis tovaru

Detské čižmy pre dievčatá v žiarivej ružovej farbe Crocs AllCast II vhodné na nosenie v chladnejšom jesennom počasí. Vďaka 200-gramovej tepelnej izolácii, syntetického nubukového vrchu  a Croslite™ materiálu zabezpečia pre chodidlá suché a teplé prostredie za akýchkoľvek chladných a vlhkých podmienok.
 

  • vodoodpudivé,
  • 200-gramová, ľahká tepelná izolácia
  • umelá kožušina okolo horného okraja topánok
  • prelepené švy pre lepšiu vodoodpudivosť 
  • rýchle šnurovanie
  • gumená podrážka zvyšujúca odolnosť 
  • dual Crocs Comfort™ – vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky

 

Materiál: Croslite™ , zvršok z drsnej syntetickej nubukovej kože
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Juniorské

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber