Columbia Youth Liqufly II J miami/candy

Obj. číslo: 1810000039

Juniroské topánky Columbia Youth Liwuifly II s ľahkou a rýchloschnúcou konštrukciou. Sú vhodné na vodné športy a výlety k vode.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 20,05 € (-50 %)

19,90 €

Popis tovaru

Ultraľahká juniorská obuv Columbia Liquifly vhodná do prírody aj k vode. Je vybavená zvrškom, ktorý zaisťuje rýchle odtekanie vody, a vďaka konštrukcii s nízkym profilom poskytne nohám rýchlosť a obratnosť v rôznom teréne.
 

  • OMNI-GRIP ®  - pevný krok v akomkoľvek teréne
  • pena Techlite ponúka ľahkosť, odpruženie a oporu
  • nefarbiaca vysoko priľnavá guma Omni-Grip
  • priedušný jednovrstvový zvršok zo sieťoviny, ktorý zaisťuje odtekanie vody
  •  ochranné syntetické vrchné vrstvy
  • požitie: vodné športy, výlety do prírody

 

Technológia Omni-Grip ponúka pokročilé riešenie optimálneho záberu topánky, ktoré zaisťuje vynikajúcu stabilitu a priľnavosť v akomkoľvek teréne. Rôzne časti podrážky pracujú nezávisle a na členitom teréne umožňujú adaptabilný záber. Podrážka je vyrobená z polyuretánu a stredne lepivej gumy pre vyššiu odolnosť, odpruženie a lepší záber.

Parametre

Pohlavie Juniorské
Zvršok Air-Mesh
Podrážka OmniGrip®

Výrobca (Columbia)

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber