Columbia Ventrailia M laser lemon

Obj. číslo: 1810000037

Pánska obuv Columbia Ventrailia je určená všetkých outdoorovým nadšencov, ktorí hľadajú ľahkú topánku s dobrou podporou a vysokým komfortom. 

viac info

Pôvodne 89,95 €

Ušetríte 45,05 € (-50 %)

44,90 €

Popis tovaru

Pánske ľahké multifunkčné topánky Columbia Ventrailia sú vhodné na akúkoľvek športovú aktivitu a ľahkú letnú turistiku. Sú tvorené textilným zvrškom so syntetickými presahmi na podporu a ochranu. Techlite™ ľahká medzipodrážka je ideálna pre dlhotrvajúce pohodlie, vynikajúce odpruženie a vysokú energetickú návratnosť.

 

  • OMNI-GRIP ®  - pevný krok v akomkoľvek teréne
  • pena Techlite ponúka ľahkosť, odpruženie a oporu
  • sieťovaný zvršok pre výbornú ventiláciu 
  • ventilačné otvory v podrážke pre zvýšenie priedušnosti a ochladzovanie
  • Hmotnosť: veľ. 9 ½    - 286 g

 

Technológia Omni-Grip ponúka pokročilé riešenie optimálneho záberu topánky, ktoré zaisťuje vynikajúcu stabilitu a priľnavosť v akomkoľvek teréne. Rôzne časti podrážky pracujú nezávisle a na členitom teréne umožňujú adaptabilný záber. Podrážka je vyrobená z polyuretánu a stredne lepivej gumy pre vyššiu odolnosť, odpruženie a lepší záber.

 

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Textil, syntetika
Podrážka Omni-Grip®

Výrobca (Columbia)

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber