Columbia Toddler Tiny Bear Hat boulder/hyper

Obj. číslo: 1810000163

Columbia Toddler Tiny Bear je decká čiapka v roztomilom dizajne medvedíka. 

viac info

Pôvodne 14,95 €

Ušetríte 1,20 € (-8 %)

13,75 €

Popis tovaru

Detská dvojvrstvová čiapka Columbia Toddler Tiny Bear zaistí dieťaťu maximálny tepelný komfort. Zamiluje si ju každé dieža, a to nielen pre jej roztomilý vzhľad, ale predovšetkým pre dokonalé teplo, ktoré ponúka. Podšívka je vyrobená z jemnučkého fleecu a povrchová látka z tzv. berber fleecu, ktorý pripomína kožuch medvedíka. 

 

  • kvalitný dvojvrstvové prevedenie
  • roztomilý dizajn s medíkom
  • veľmi príjemný vnútorný materiál


Materiál: 100% flis

Parametre

Pohlavie Detské
Materiál 100% fleece

Výrobca (Columbia)

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber