Columbia Men's ZERO Rules Long Sleeve Shirt carbon heat

Obj. číslo: 1810000319

Športové tričko pre pánov s dlhými rukávmi Columbia ZERO Rules™ Long Sleeve Shirt, v ktorom vám nikdy nebude teplo, udrží vás v suchu a chráni pred slnkom. Tričko je vhodné na aerobné aktivity, turistiku alebo výlety v prírode.

viac info

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 23,05 € (-51 %)

21,90 €

Popis tovaru

Pánske tričko značky Columbia, s použitými technológiami Omni-Wick - odvádza pot z povrchu tela, rozptyľuje ho po povrchu textílie a uľahčuje jeho odparovanie. Technológia Omni-Shade - chráni vašu pokožku pred ultrafialovým žiarením a Omni-Freeze Zero® -  ochladzuje teplotu tkaniny rovnakým spôsobom ako naše telo pri fyzickej záťaži. Ide o kombináciu potu a kryštálov, ktoré vyvolávajú reakciu k zníženiu teploty.

 

  • Omni- Wick® technolágia
  • Omni- Shade® technológia SPF 30+
  • Omni- Freeze Zero® technológia
  • voľnejší strih
  • Classic Fit
  • antibakteriálna úprava


Materiál: 100% polyester

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Syntetika
Špecifikácia materiálu 100% polyester
Použitie Turistika, bežné nosenie
Strih Classic Fit

Výrobca (Columbia)

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber