Columbia Megavent W tippet/foxglove

Obj. číslo: 1810000033

Dámske hybridné topánky Columbia Megavent vhodné na súšl aj k vode.

viac info

Pôvodne 89,95 €

Ušetríte 45,05 € (-50 %)

44,90 €

Popis tovaru

Športové dámske topánky Columbia Megavent sú hybridom vhodným k vode aj na súš. Sú vyrobené z rýchloschnúceho a ľahkého materiálu. Ochranná vrchná časť a medzipodošva s prúdením vzduchu a odvádzaním vody a Supergrip podrážkou, ktorá poskytuje výkon a pohodlie bez ohľadu na to, kde topánky využijete.

 

  • Techlite™ ľahká medzipodrážka pre ľahšie odpruženie a dlhotrvajúcu a vysokú energetickú návratnosť
  • Pena EVA
  • OMNI-GRIP ®  - pevný krok v akomkoľvek teréne
  • Hmotnosť: 250 g

 

Technológia Omni-Grip ponúka pokročilé riešenie optimálneho záberu topánky, ktoré zaisťuje vynikajúcu stabilitu a priľnavosť v akomkoľvek teréne. Rôzne časti podrážky pracujú nezávisle a na členitom teréne umožňujú adaptabilný záber. Podrážka je vyrobená z polyuretánu a stredne lepivej gumy pre vyššiu odolnosť, odpruženie a lepší záber.

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika, textil
Podrážka OmniGrip®

Výrobca (Columbia)

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber