Coleman Summer Sling Chair

Obj. číslo: 1803001

Campingová stolička Coleman Summer Sling. 

viac info

Pôvodne 59,99 €

Ušetríte 4,84 € (-8 %)

55,15 €

Popis tovaru

Husky Summer Sling sieťová stolička s vysokým operadlom pre ergonomickú podporu oblasti hlavy a krku. Operadlo na ruky pre maximálne pohodlie. Silná sieťovina zvyšuje komfort a priedušnosť. Pevný hliníkový rám. Po zabalení je skladná a prenosná v obale cez rameno. 

 

  • konštrukcia: hliníková 
  • šírka sedadla: 53 cm
  • celková výška: 94 cm
  • hmotnosť: 3,36 kg
  • nosnosť: 113 kg

 

Materiál: textaline ( dobrá priedušnosť ) 

Parametre

Výrobca (Coleman)

Značka Coleman zdieľa svoje nadšenie z outdooru už od roku 1901, kedy mladý nadšenec začal v kansaskej Wichite vyrábať lampy. Vynaliezavosť a podnikavosť zaradila značku Coleman medzi popredných výrobcov outdoorového vybavenia. Značke Coleman veria generácie aktívnych ľudí už viac ako 100 rokov. Vysoko kvalitné materiály, znalosť oboru, túžba po inovácii - to všetko charakterizuje značku Coleman.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jarmila, 19. 1. 2017

Ak budem potrebovať v budúcnosti tovar športového sortimentu, určite si znovu vyberiem obchod sportrysy. Obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom.

+ Našla som tu tovar, ktorý som hľadala a ktorý vyhovel mojim predstavám. Vybavovanie mojej objednávky bolo veľmi pružné. Oneskorenie dodávky spôsobila pošta, možno kvôli nepriaznivému počasiu.

- Nenašla som žiadne nedostatky a zápory.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber