On Cloudcruiser M midnight/mars

Obj. číslo: 5610000015

Pánske bežecké topánky On Cloudcruiser sú ideálne pre bežcov ťažšej váhy a pri dlhších cestných behoch.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

159,95 €

Popis tovaru

Cestnú bežeckú obuv On Cloudcruiser ocenia hlavne bežci s ťažšou váhou alebo bežci behajúci dlhšie trasy. Plne využívajú patentovaný systém CloudTec na podrážke tvorenej z 15 cloudov „obláčikov“.  Podrážka tak poskytuje vynikajúcu ochranu proti nárazom, polstrované pristátie a rýchly vzlet. Zvršok je tvorený z Cloudcruiser tkaniny pre dokonalú ventiláciu a voľnosť pohybu v prednej časti topánky. Mäkká čalúnená stielka, ktorá obklopuje vaše členky a rovnomerné šnurovanie vám zaručujú dokonalé kopírovanie vášho nartu. Medzipodrážka s flexibilnou plastovou vložkou v podrážke zaručuje lepšiu oporu, torznú tuhosť pre efektívnejší beh či chôdzu. V skratke povedané topánky vám zaručujú pohodlný a prirodzený beh s výrazne nižším opotrebením kĺbov a šliach. Výrazne znižujú aj bežecké zranenia.

 

  • zvršok tvorený z tkanej sieťoviny, ktorá je ľahká, mäkká a priedušná
  • pásik na zadnej časti chodidla zaručuje dodatočnú podporu a držanie chodidla
  • polstrovaný jazyk pre maximálne pohodlie a komfort
  • ClouTec® systém pozostávajúci z 15 Cloudov „obláčikov“  dokonalo tlmí nárazy od nášľapu po odraz a zvyšuje odolnosť obuvi
  • medzipodrážka EVA® poskytuje maximálnu odolnosť a predlžuje životnosť
  • Speedboard® technológia so zalisovanou plastovou vložkou v podrážke pre lepšiu oporu a efektívnejší beh
  • špeciálny vzor na podrážke zlepšuje priľnavosť  počas behu
  • váha : 305 g (US M 8,5)

 

Chcete získať zľavu 8%? Zaregistrujte sa a obuv On si môžete objednať za lepšiu cenu! ​Zľava Vám bude odrátaná po vykonaní objednávky. 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Mikrovlákno
Podrážka CloudTec®

Výrobca (On)

On je mladá športová švajčiarska firma z Zürichu s jednoduchým poslaním. Tím športových vedcov a špičkového triatlonistu Olivier Bernharda ( Majster sveta v triatlone a šesťnásobný víťaz Ironman ) sa snaží povýšiť beh na šport , ktorý je nielen zdravý, ale aj zábavný. Bežecká obuv On už získala prestížne ocenenie ISPO Brand New Award 2010 za inováciu v športe. Od vtedy dostala už ďalší rad technologických ocenení a aj cien za dizajn po celom svete. Jedno z posledných ocenení bola Švajčiarska cena za dizajn, ktorú dostala značka On v novembri 2013. Pretekový model CloudRacer sa stal jedným z najúspešnejších modelov na medzinárodnej triathlonovej scéne za posledné dva roky. On CloudRacer bol v Mníchove, na výstave ISPO 2013, uznaný ako najlepšia preteková obuv v konkurencii všetkých svetových značiek. Používajú ho nielen triatlonisti, ale aj špičkoví bežci, špecializujúci sa na maratón a iné cestné behy.

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 12. 2016

+ široký sortiment a vysoka kvalita

- ?

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber