On Cloudcruiser M midnight/mars

Obj. číslo: 5610000015

Pánske bežecké topánky On Cloudcruiser sú ideálne pre bežcov ťažšej váhy a pri dlhších cestných behoch.

viac info

159,95 €

Popis tovaru

Cestnú bežeckú obuv On Cloudcruiser ocenia hlavne bežci s ťažšou váhou alebo bežci behajúci dlhšie trasy. Plne využívajú patentovaný systém CloudTec na podrážke tvorenej z 15 cloudov „obláčikov“.  Podrážka tak poskytuje vynikajúcu ochranu proti nárazom, polstrované pristátie a rýchly vzlet. Zvršok je tvorený z Cloudcruiser tkaniny pre dokonalú ventiláciu a voľnosť pohybu v prednej časti topánky. Mäkká čalúnená stielka, ktorá obklopuje vaše členky a rovnomerné šnurovanie vám zaručujú dokonalé kopírovanie vášho nartu. Medzipodrážka s flexibilnou plastovou vložkou v podrážke zaručuje lepšiu oporu, torznú tuhosť pre efektívnejší beh či chôdzu. V skratke povedané topánky vám zaručujú pohodlný a prirodzený beh s výrazne nižším opotrebením kĺbov a šliach. Výrazne znižujú aj bežecké zranenia.

 

  • zvršok tvorený z tkanej sieťoviny, ktorá je ľahká, mäkká a priedušná
  • pásik na zadnej časti chodidla zaručuje dodatočnú podporu a držanie chodidla
  • polstrovaný jazyk pre maximálne pohodlie a komfort
  • ClouTec® systém pozostávajúci z 15 Cloudov „obláčikov“  dokonalo tlmí nárazy od nášľapu po odraz a zvyšuje odolnosť obuvi
  • medzipodrážka EVA® poskytuje maximálnu odolnosť a predlžuje životnosť
  • Speedboard® technológia so zalisovanou plastovou vložkou v podrážke pre lepšiu oporu a efektívnejší beh
  • špeciálny vzor na podrážke zlepšuje priľnavosť  počas behu
  • váha : 305 g (US M 8,5)

 

Chcete získať zľavu 8%? Zaregistrujte sa a obuv On si môžete objednať za lepšiu cenu!

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Mikrovlákno
Podrážka CloudTec®

Výrobca (On)

On je mladá športová švajčiarska firma z Zürichu s jednoduchým poslaním. Tím športových vedcov a špičkového triatlonistu Olivier Bernharda ( Majster sveta v triatlone a šesťnásobný víťaz Ironman ) sa snaží povýšiť beh na šport , ktorý je nielen zdravý, ale aj zábavný. Bežecká obuv On už získala prestížne ocenenie ISPO Brand New Award 2010 za inováciu v športe. Od vtedy dostala už ďalší rad technologických ocenení a aj cien za dizajn po celom svete. Jedno z posledných ocenení bola Švajčiarska cena za dizajn, ktorú dostala značka On v novembri 2013. Pretekový model CloudRacer sa stal jedným z najúspešnejších modelov na medzinárodnej triathlonovej scéne za posledné dva roky. On CloudRacer bol v Mníchove, na výstave ISPO 2013, uznaný ako najlepšia preteková obuv v konkurencii všetkých svetových značiek. Používajú ho nielen triatlonisti, ale aj špičkoví bežci, špecializujúci sa na maratón a iné cestné behy.

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber