Zľava 5 eur pri nákupe produktov Vaude

Využite super šancu a nakúpte v našom eshope produkty Vaude so zľavou až 5 eur!

V poslednom kroku objednávky zadajte zľavový kód do kolonky Zľavový kupón a získate 5 eur zľavu na celú objednávku. Zľavu je možné uplatniť pri objednávach nad 100 eur do 17. 11. 2016.

Vaude - outdoorová eco značka č.1

Nemecká značka Vaude je priekopníkom v prístupe k životnému prostrediu a spoločenskej zodpovednosti. Zameriava sa na outdoorové oblečenie, obuv a cyklistiku. Od roku 2001 dodržiava prísne pravidlá pri textilnej výrobe. Dokonca ako prvá na trhu prišla s vlastným eco certifikátom Green Shape a má ambíciu stať sa najekologickejšiou outdoorovou značkou v Európe. Buďte toho súčasťou!

Výrobky Vaude nájdete v týchto kategóriách:
 

 

Prečo Vaude v Sportrysy?

  1. Všetky produkty máme skladom
  2. Na výber z viac ako 132 produktov Vaude
  3. Pri objednávke nad 100 eur poštovné zdarma
  4. Výdajné miesto aj v Bratislave  

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

29. december 2016

Štrbský ski-alp race + test 2017

Pozývame Vás testovať, športovať a zabávať sa v náhradnom termíne 28.1.2017 v sobotu na Štrbskom Plese. Športrysy pre Vás pripravili už tretí ročník zábavných pretekov spojených s testovaním skialpovej výstroje popredných svetových značiek.

Ďalšie články z magazínu

mountain_addiction