Vernostný program

Za vernosť Vás odmeníme. U nás ušetríte a navyše máte možnosť využiť ako prví špeciálne ponuky.

Vernostné zľavy 

Členstvom vo vernostnom programe získate skvelú možnosť na poskytnutie zľavy na nezlacnený tovar vo výške:

 •   8% – prepočítaná automaticky ku každému nezlacnenému tovaru na e-shope www.sportrysy.sk; 
 • 10% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 1700,- eur počas kalendárneho roka;
 • 12% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 2300,- eur počas kalendárneho roka.

Ako zľavu uplatniť?

Postup je jednoduchý:

 1. Registrujte sa na www.sportrysy.sk 
 2. Objednajte
 3. Zbierajte kredity za nákupy
 4. Šetrite

Výhody členstva 

Členstvom vo vernostnom programe získavate nasledujúce výhody:

 • Zľava z nákupu, ktorú si môžete zvýšiť. 
 • Prehľad o novinkách a akciách. 
 • Limitované ponuky len pre stálych zákazníkov.
 • Príležitostné benefity len pre stálych zákazníkov.
 • Pozvánky na zaujímavé podujatia (súťaže, testovania lyží…), ktoré organizujeme.

Všeobecné pravidlá 

Členom vernostného klubu sa stanete po vyplnení registračného formulára vo všetkých predajniach Sportrysy a registráciou v internetovom obchode www.sportrysy.sk.
 
Registráciou dávate súhlas, aby sme Vám zasielali informácie o aktuálnych akciách predajní Sportrysy alebo internetového obchodu www.sportrysy.sk. Príležitostne Vám pošleme e-mail alebo poštu.
 
Vy alebo Najbližší rodinní príslušníci získate nárok na poskytnutie 8% zľavy na nezlacnený tovar. Táto zľava je v internetovom obchode prepočítavaná automaticky pri každom nezlacnenom tovare.
 
Ak počas kalendárneho roka nakúpite nad 1700,- eur, získate zľavu 10% a za nákupy nad 2300,- eur až 12 % zľavu. V internetovom obchode sa Vám budú ceny prepočítavať podľa výšky zľavy.

Zľavy nie je možné kumulovať a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia alebo výpredaj). (Vernostná zľava sa nevzťahuje aj na špecifické druhy tovaru ako napr. niektoré značky bicyklov).

Máte už našu kartu zákazníka?

Aj existujúcu kartu zákazníka môžte uplatniť pri nákupe cez internetový obchod. Pred uskutočnením objednávky sa, prosím, zaregistrujte, aby Vám boli body za nákup pripočítané. 

Vykonali ste objednávku, ale zistili ste, že už kartu zákazníka máte? Nevadí. Zaregistrujte sa ako existujúci zákazník, prihláste sa a vykonajte objednávku ešte raz a my Vám pripočítame body. Napíšte nám, aby sme Vám pôvodnú objednávku zrušili ešte pred jej expedíciou.

Októbrový výber

Mohlo by vás zaujímať

17. október 2016

Pozvánka: Fjällräven Polar - expedícia tvojho života!

Máš rád sneh, nespútané dobrodružstvo a chceš spať pod polárnou žiarou? Pozývame ťa na prednášku spojenú s premietaním dňa 21.10.2016 v Poprade, v predajni Sportrysy (pri OBI) s Petrom Hollým, prvým Slovákom, ktorý sa zúčastnil expedície Fjällräven Polar 2014. Navyše získaš 12% zľavu na nákup Fjällräven produktov.

13. október 2016

Re-Kånken, štýlový batoh z recyklovaných pet flašiek

Batoh Fjällräven Kånken nie je na trhu žiadnou novinkou. Práve naopak, svojím originálnym designom si po celom svete získava priaznivcov už desaťročia. Tentokrát sa koncept batohu Kånken dočkal prevratnej zmeny. Nie v designe, ten je naďalej typický „kånkenovský“. Ale v materiáli, z ktorého sa vyrába.

Ďalšie články z magazínu

mammut_jesen2016