Testovanie kompresných podkolienok CEP

Unikátna technológia CEP

Kompresné bežecké podkolienky CEP sú vyrábané špeciálnym pletacím postupom, ktorý pomáha aktivovať základné svalové napätie. Výsledkom je väčšia pohybová kontrola a zlepšená stabilita pri behu na nerovných povrchoch.

Presvedčte sa sami, že unikátne know-how CEP naozaj funguje. V našich predajniach Sportrysy sme pre Vás pripravili bezplatné testovanie kompresných bežeckých podkolienok CEP.

Podmienky testovania kompresných podkolienok CEP

Príďte si k nám bezplatne otestovať kompresné ponožky CEP.
CEP test centrá Sportrysy nájdete na nasledujúcich pobočkách:

  • Námestie sv. Egídia 77, 058 01 Poprad
  • OC Storeland, Teplická cesta 5, 058 01 Poprad (pri OBI) - nutná rezervácia aspoň 1 deň vopred (052/789 40 49)

Podmienkou je zloženie zálohy vo výške 40,- eur alebo jedného dokladu totožnosti.

Náš odborne vyškolený personál Vám pomôže pri výbere tej správnej veľkosti a zodpovie prípadné ďalšie otázky týkajúce sa kompresných podkolienok CEP. Tak neváhajte a navštívte naše CEP test centrá.

 

Pozrite si tiež:

CEP - inteligentné kompresné podkolienky

Kompresné podkolienky CEP pre športové výkony, regeneráciu alebo ako prevenciu zranení. Prečítajte si, v čom sú unikátne.

Kompresné ponožky a podkolienky CEP

Pozrite si našu kompletnú ponuku kompresných produktov CEP.

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

19. január 2017

Ortovox Andermatt Jacket

Radšej jazdíš off-piste? Je plávanie proti prúdu tvojím mottom? Potom 2L ANDERMATT JACKET z línie SWISSWOOL BLACK je určená práve pre teba. Je iná ako všetky ostatné freeride bundy, no zároveň spĺňa všetky požiadavky na extrémnu funkčnosť

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

Ďalšie články z magazínu

mountain_addiction