Špeciálna zľava 5 eur pri nákupe produktov Mammut

Využite super šancu a nakúpte v našom eshope produkty Mammut so zľavou až 5 eur! V poslednom kroku objednávky zadajte zľavový kód do kolonky Zľavový kupón a získate 5 eur zľavu na celú objednávku. Zľavu je možné uplatniť pri objednávach nad 100 eur do 17. 11. 2016.

Mammut, líder vo svete outdooru s tradíciou viac ako 150 rokov

Tradícia švajčiarskej značky Mammut siaha až do roku 1862. Takmer okamžite po založení sa značka stala synonymom pre špičkové horolezecké vybavenie a outdoorové oblečenie. Technicky i funkčne prepracované materiály, výborne padnúce strihy. Mammut, to je spoľahlivý partner na turistiku i skialp.

Výrobky Mammut nájdete v týchto kategóriách:

Prečo Mammut v Sportrysy?

  1. Všetky výrobky máme skladom
  2. Na výber z viac ako 400 produktov Mammut
  3. Pri objednávke nad 100 eur poštovné zdarma
  4. Výdajné miesto aj v Bratislave  

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

29. december 2016

Štrbský ski-alp race + test 2017

Pozývame Vás testovať, športovať a zabávať sa v náhradnom termíne 28.1.2017 v sobotu na Štrbskom Plese. Športrysy pre Vás pripravili už tretí ročník zábavných pretekov spojených s testovaním skialpovej výstroje popredných svetových značiek.

Ďalšie články z magazínu

mountain_addiction