Petzl Dry

Obj. číslo: 3511002

Petzl Ice sú hroty pre cepíny Quark, Nomic a Ergo. Sú určené pre lezenie v ľade a v mixe.

viac info

Pôvodne 50,70 €

Ušetríte 4,10 € (-8 %)

46,60 €

Popis tovaru

Hrot pre lezenie Petzl Ice v ľade a v mixe pre cepíny Quark, Nomic a Ergo. Smerom k špičke sa zužuje (3mm) čo umožňuje lepšiu prieraznosť do akéhokoľvek ľadu. Tvar hrotu zaručuje stabilné zaháknutie a ľahké vyberanie v ľade aj na skale.

 

- hmotnosť: 129 g

Parametre

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jano Kucera, 14. 12. 2016

Odporucam. Ale hlavne osobny odber pri niektorych druhoch tovaru, napr. Lyze. Topanky, viazanie. Batohy, skratka vsetko co treba sku

+ Pri osobnom odbere vysoku profesionalitu, perfektne rady, trpezlivost so zakaznikom a snahu o maximalne uspokojenie potrieb zakaznika. Pracovnici su perfektni, dopomozu na zaklade poziadaviek a priani zakaznika vybeat ten najlepsi tovar.

- Nema

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber