Camp Ride Hypalon čierne

Obj. číslo: 1842007

Turistické návleky Camp Ride Hypalon ponúkajú jednoduché zapínanie na suchý zips v prednej časti, čo zaručuje jednoduché nasadzovanie v snehu a mraze.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 23,60 €

Ušetríte 1,90 € (-8 %)

21,70 €

Popis tovaru

Turistické gamaše Camp Ride Hypalon s jednoduchým zapínaním na suchý zips v prednej časti, čo zaručuje jednoduché nasadzovanie v snehu a mraze. Kovový háčik na šnúrky topánok a odolný remienok z hypalonu držia gamaše na svojom mieste. Gumené sťahovanie okolo topánky a lýtka. Návleky sa vyrábajú v troch farbách.

 

- výška: 42cm

- obvod(min/max): 36-44cm

- farba:  čierna

Parametre

Výrobca (Camp)

Spoločnosť CAMP bola založená kováčom Nicola Codegom v roku 1889 v severnej talianskej horskej dedine Premana. CAMP je skratka pre Concezione Articoli Montagna Premana alebo Conception of Articles for Mountaineering Made in Premana. Camp je jedným z popredných svetových výrobcov vybavenia pre športové lezenie a súvisiace činnosti, ako je skialpinizmus a priemyselná bezpečnosť. Vyrábajú cepíny, mačky, skoby, ľadové šrúby, karabíny, postroje, prilby, batohy, stany, lyžiarske oblečenie a rôzne snehové náradia. Ide o spoločnosť zloženú horolezcami, ktorí tvoria vybavenie pre horolezcov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Adriana, 2. 2. 2017

Boli sme so všetkým spokojní.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber