Camp Ride Hypalon červené

Obj. číslo: 1842006

Turistické návleky Camp Ride Hypalon v červenej farbe ponúkajú jednoduché nasadzovanie v snehu a mraze.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 23,60 €

Ušetríte 1,90 € (-8 %)

21,70 €

Popis tovaru

Turistické gamaše Camp Ride Hypalon s jednoduchým zapínaním na suchý zips v prednej časti, čo zaručuje jednoduché nasadzovanie v snehu a mraze. Kovový háčik na šnúrky topánok a odolný remienok z hypalonu držia gamaše na svojom mieste. Gumené sťahovanie okolo topánky a lýtka. Návleky sa vyrábajú v troch farbách.

 

- výška: 42cm

- obvod(min/max): 36-44cm

- farba: červená

Parametre

Výrobca (Camp)

Spoločnosť CAMP bola založená kováčom Nicola Codegom v roku 1889 v severnej talianskej horskej dedine Premana. CAMP je skratka pre Concezione Articoli Montagna Premana alebo Conception of Articles for Mountaineering Made in Premana. Camp je jedným z popredných svetových výrobcov vybavenia pre športové lezenie a súvisiace činnosti, ako je skialpinizmus a priemyselná bezpečnosť. Vyrábajú cepíny, mačky, skoby, ľadové šrúby, karabíny, postroje, prilby, batohy, stany, lyžiarske oblečenie a rôzne snehové náradia. Ide o spoločnosť zloženú horolezcami, ktorí tvoria vybavenie pre horolezcov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber