Black Diamond Tech Tips Rubber

Obj. číslo: 1510000100

Hrot Black Diamond Tech Tips Rubber svojou gumenou konštrukciou je vhodný na tvrdé a kamenisté chodníky s dobrou priľnavosťou a trvácnosťou.

viac info

Pôvodne 3,99 €

Ušetríte 0,34 € (-8 %)

3,65 €

Popis tovaru

Gumený hrot Black Diamond Tech Tips Rubber je ideálny pre tvrdý povrch alebo kamenisté chodníky, ponúka dobrú priľnavosť a trvácnosť. Kompatibilný s trekkingovými paličkami od roku 2012 a vyššie a s modelmi Z-Poles paličiek. Nekompatibilný s modelmi First Strike, Trail Back a Syncline paličiek.
 
  • hmotnosť: 9g (pár)

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Tomáš, 11. 2. 2017

+ Veľký sortiment, z času na cas velmi zaujimave akcie, v kamenných predajniach kvalifikovaný a ochotný personál...

- Chcelo by to pobočku kamenného obchodu aj v Košiciach

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber