Black Diamond Spot fire red

Obj. číslo: 1513013

Black Diamond Spot je výkonnejšia verzia čelovky Cosmo. Ponúka tri úrovne intenzity svietenia, červené svetlo a funkciu "lock", ktorá zabraňuje náhodnému zapnutiu počas prepravy. Je vybavená jednou LED diódou TriplePower, dvoma LED diódami SinglePower a dvoma červenými LED diódami SinglePower.

viac info

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 10,05 € (-25 %)

29,90 €

Popis tovaru

Čelovka Black Diamond Spot je silnejšou verziou čelovky Cosmo. V balení sa nachádzajú 3 AAA batérie, ktoré dokážu cez jednu "triple power led" dodať až 130 lm svetla s dobou svietenia 50h (200h pri min. intenzite). Podľa potreby si môžete vyberať medzi jednou "triple power led" (vysoká intenzita) a dvomi "single power led" (nízka spotreba). Oba zdroje svetla sú vybavené možnosťou plynulého stlmenia, čo šetrí batériu vtedy, keď ju nepotrebujete (napr čítanie mapy). V IP rebríčku vodeodolnosti dostala táto čelovka hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

 

 

- maximálny výkon: 130lm

- maximálny dosvit: 70m / 15m

- maximálna doba svietenia: 50h / 200h

- hmotnosť: 54g čelovka + 36g batérie = 90g

 

Parametre

Maximálny výkon Od 101 do 200 lm
Maximálny dosvit 70 m
Maximálna doba svietenia 200 h
Hmotnosť 90 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber