Black Diamond ReVolt ultra blue

Obj. číslo: 1514414

Čelovka Black Diamond ReVolt ponúka rôzne možnosti svietenia, ale aj samotného napájania. Je určená pre náročné použitie a v IP rebríčku vodeodolnosti dosiahla hodnotenie IPX 4, čo znamená odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,90 €

Ušetríte 30,00 € (-42 %)

39,90 €

Popis tovaru

Čelovka Black Diamond ReVolt je určená pre náročnejších užívateľov. Ponúka rôzne možnosti svietenia a dokonca aj samotného napájania. V balení sa nachádzajú 3 AAA batérie, ktoré dokážu dodať až 110lm svetla s dobou svietenia 70h (300h pri min. intenzite). Okrem týchto batérii sú tu aj tri články NiMH s možnosťou nabíjania priamo v čelovke cez USB kábel (v balení). Intenzita svetla je však oproti alkalickým AAA batériam slabšia. Články NiMH však dokážu v kombínácii s "triple power led" vyvinúť svetlo o intenzite až 90lm. Doba svietenia je pritom 12h, alebo 190h ak intenzitu znížite na 4 lumeny. Podľa potreby si môžete vyberať medzi jednou "triple power led" (vysoká intenzita) a dvomi "single power led" (nízka spotreba). V IP rebríčku vodeodolnosti dostala táto čelovka hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

 

 

- maximálny výkon: 110lm / 25lm

- maximálny dosvit: 70m / 9m

- maximálna doba svietenia: 300h / 80h

Parametre

Maximálny výkon Od 101 do 200 lm
Maximálny dosvit 70 m
Maximálna doba svietenia 300 h
Hmotnosť 100 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber