Black Diamond ReVolt ultra blue

Obj. číslo: 1514414

Čelovka Black Diamond ReVolt ponúka rôzne možnosti svietenia, ale aj samotného napájania. Je určená pre náročné použitie a v IP rebríčku vodeodolnosti dosiahla hodnotenie IPX 4, čo znamená odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,90 €

Ušetríte 30,00 € (-42 %)

39,90 €

Popis tovaru

Čelovka Black Diamond ReVolt je určená pre náročnejších užívateľov. Ponúka rôzne možnosti svietenia a dokonca aj samotného napájania. V balení sa nachádzajú 3 AAA batérie, ktoré dokážu dodať až 110lm svetla s dobou svietenia 70h (300h pri min. intenzite). Okrem týchto batérii sú tu aj tri články NiMH s možnosťou nabíjania priamo v čelovke cez USB kábel (v balení). Intenzita svetla je však oproti alkalickým AAA batériam slabšia. Články NiMH však dokážu v kombínácii s "triple power led" vyvinúť svetlo o intenzite až 90lm. Doba svietenia je pritom 12h, alebo 190h ak intenzitu znížite na 4 lumeny. Podľa potreby si môžete vyberať medzi jednou "triple power led" (vysoká intenzita) a dvomi "single power led" (nízka spotreba). V IP rebríčku vodeodolnosti dostala táto čelovka hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

 

 

- maximálny výkon: 110lm / 25lm

- maximálny dosvit: 70m / 9m

- maximálna doba svietenia: 300h / 80h

Parametre

Maximálny výkon Od 101 do 200 lm
Maximálny dosvit 70 m
Maximálna doba svietenia 300 h
Hmotnosť 100 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber