Black Diamond Quadrant boots 14/15

Obj. číslo: 1514454

Skialpové 4 klipsové lyžiarky Black Diamond Quadrant kombinujú výkonný freeride a ľahký touringový dizajn, ideálnou voľbou pre skialpinistické výlety.

viac info

Pôvodne 479,00 €

Ušetríte 99,10 € (-20 %)

379,90 €

Popis tovaru

Black Diamond Quadrant 14/15 je najpoužívanejšia alpine touringová topánka kombinujúca komfort lyžovania s tuhým freeride výkonom vďaka 120 flex tvrdosti. Lyžiarka disponuje tvarovateľnou papučou s poskytujúcim teplom a pohodlím počas celého dňa, a 40° rozsahom kĺbu pre maximálne pohodlie. Nový Quadrant je vybavený úplne prepracovanou papučou pre celodenné chladné počasie. Plastová vložka jazyka pre hladký, rovnomerne rozložený flex.
 

  • Triax Pivot rám - flex 120
  • kompatibilná s viazaním Dynafit
  • prepínanie chôdza/zjazd
  • 3 klipsne s reguláciou
  • vnútorná papuča Efficient Fit AT
  • váha: 3430 g (27mondo)

Parametre

Pohlavie Pánske
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 120
Hmotnosť 3430 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Áno

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber