Black Diamond Positron Quickdraw

Obj. číslo: 1511009

Black Diamond Positron Quickdraw expres zložená z karabín Positron a 12 cm šitej slučky. Ideálne pre športové lezenie, ale aj pre viacdĺžkové lezenie.

viac info

Pôvodne 14,95 €

Ušetríte 1,20 € (-8 %)

13,75 €

Popis tovaru

Expres Black Diamond Positron Quickdraw je zložená z hornej karabíny Positron s rovnou keylock západkou, zo spodnej karabíny Positron s prehnutou keylock západkou a zo šitej popruhovej slučky v dĺžke 12 cm a šírke 14 mm. Ideálny nie len na skalky, ale aj do hôr. Integrovaný chránič udržuje spodnú karabínu v ideálnej polohe.

 

  • pevnosť pozdĺžna: 22 kN
  • pevnosť priečna: 8 kN
  • pevnosť s otvoreným zámkom: 8 kN
  • hmotnosť: 107 g

Parametre

Poistka zámku Nie
Hmotnosť 107 g
Pevnosť pozdĺžna 22 kN
Pevnosť priečna 8 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 8 kN

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber