Black Diamond Poem Pants

Obj. číslo: 1514431

Nohavice Black Diamond Poem Pants sú vyrobené z ľanu a ponúkajú extra priedušnosť. Sú ideálne na lezenie alebo bouldering. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 79,90 €

Ušetríte 25,00 € (-31 %)

54,90 €

Popis tovaru

Black Diamond Poem Pants pánske platené nohavice pre extra priedušnosť v horúcich dňoch. Nohavice vyrobené z ľanu, sú mäkké a pohodlné na dotyk, robustné a odolné voči znečisteniu. Uvoľnený a ležerný strih poskytuje potrebnú voľnosť pohybu. Kolenné výstuhy dávajú kolenám väčšiu ochranu na skale. Vhodné a lezenie, turistiku alebo prechádzky.

 

- sťahovacia šnúrka v páse

- zosilnený materiál na kolenách

- nastaviteľné otvor na nohe

 

Materiál: 100% ľan

Parametre

Pohlavie Pánske
Špecifikácia materiálu 100% ľan
Použitie Lezenie, Bouldering, Cestovanie

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber