Black Diamond Orbit ultra white

Obj. číslo: 1514422

Ultraľahký lampáš Black Diamond Orbit je vybavený aj baterkou.Je ideálny pre turistiku, kemping a cestovanie.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,90 €

Ušetríte 2,40 € (-8 %)

27,50 €

Popis tovaru

Black Diamond Orbit je vreckový skladací lampáš s baterkou ideálny pre turistiku, kemping a cestovanie. Je vybavený výkonnou 60 lúmenovou LED diódou DoublePower, ktorá sa používa v režime lucerny a 50 lúmenovou LED diódou DoublePower, ktorá sa používa v režime baterky. Orbit funguje aj v duálnom režime pre takmer 360 stupňové osvetlenie. Intenzitu je možné nastaviť podľa potreby. Napájanie je zabezpečené štyrmi AAA batériami. Lampáš je vybavený háčikom pre zavesenie. Zložený má výšku 102 mm a rozložený 140 mm.

 

- maximálny výkon: 60 lm

- maximálna doba svietenia: 13 h

- hmotnosť: 84 g

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Apolka, 11. 12. 2016

Prekvapila ma rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

+ Pre mňa bolo dôležité, ze v ponuke mate značku Olang, v takom sortimente ju nik iný na Slovensku nemá.Navyse mate aj cislo 42 damske, co je dost problem v sucasnosti.

- Na olang sk sú katalógy lux obuvi Olang, je tam úžasný výber aj neturistickej obuvi, dúfam v ešte ďalšie rozšírenie sortimentu v budúcnosti.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber