Black Diamond Orbit dark shadow

Obj. číslo: 1514419

Orbit je vrecková verzia obľúbeného lampáša Voyager. Je to ultraľahký lampáš krížený s baterkou takže je ideálny pre pešiu turistiku alebo backpacking, kde je rozhodujúci každý gram.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,90 €

Ušetríte 2,40 € (-8 %)

27,50 €

Popis tovaru

Black Diamond Orbit je vreckový skladací lampáš s baterkou ideálny pre turistiku, kemping a cestovanie. Je vybavený výkonnou 60 lúmenovou LED diódou DoublePower, ktorá sa používa v režime lucerny a 50 lúmenovou LED diódou DoublePower, ktorá sa používa v režime baterky. Orbit funguje aj v duálnom režime pre takmer 360 stupňové osvetlenie. Intenzitu je možné nastaviť podľa potreby. Napájanie je zabezpečené štyrmi AAA batériami. Lampáš je vybavený háčikom pre zavesenie. Zložený má výšku 102 mm a rozložený 140 mm.

 

- maximálny výkon: 60 lm

- maximálna doba svietenia: 13 h

- hmotnosť: 84 g

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Kiri, 14. 12. 2016

Kupoval som prvý krát tak zatiaľ tažko hodnotiť.

+ Neviem.

- Spolupráca e-shop a predajňa.Dodacia doba bola päť dní.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber