Black Diamond Moji process blue

Obj. číslo: 1510000070

Black Diamond Moji je extrémne jednoduché a výkonné svietidlo, ktoré vyniká odolnou konštrukciou a inovatívnym dizajnom.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,95 €

Ušetríte 1,60 €

18,35 €

Popis tovaru

Black Diamond Moji vyniká svietivosťou, jednoduchosťou a nízkou hmotnosťou. Moji je praktické a ľahko zbaliteľné svietidlo ideálne do kempu, auta, na rybačku alebo ako dostatočne silné stolové svietidlo. Triple Power led dióda poskytuje maximálny výkon až 100 lúmenov. Funkcia Dimming umožňuje efktívne prispôsobenie intenzity svetla presne podľa vašich potrieb. Svietidlo je vybavené dvomi háčikmi na zavesenie.

 

  • Svietivosť : 100 lúmenov
  • Hmotnosť: 122 g 
  • Maximálna doba svietenia :  70 Hodín
  • IPX Rating :  4
  • LED Typ :  TriplePower
  • Batérie :  3 AAA (nie sú súčasťou balenia)

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jana, 11. 7. 2016

vrele doporučujem

+ som maximálne spokojná so sortimentom, značkou,kvalitou,cenou,prístupom majiteľa a poradenstvom od zamestnancov obchodu, Ďuri z eshopu je poradca pre všetko a má trpezlivosť na moje požiadavky. Aj pán od batohov z Námestia je super, všetky batohy po porade s ním slúžia nad očakávanie,pri nakupovaní trávim aj hodiny v obchode a nielen nakúpim ale odchádzam z predajne aj múdrejšia, a bohatšia o nové poznatky.

- neviem o slabinách

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber