Black Diamond Ion yellow

Obj. číslo: 1510000031

Čelovka Black Diamond Ion je extrémne kompaktný a výkonný spoločník pre každého, kto hľadá nízku váhu a maximálny výkon.

 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 24,95 €

Ušetríte 2,00 € (-8 %)

22,95 €

Popis tovaru

Black Diamnd Ion je čelová lampa s minimalistickými rozmermi a maximálnym výkonom. Inovatívny dotykový systém zapínania a regulácie jasu je bezkonkurenčný, rýchly a pohodlný. Potiahnutím jedného prsta dokážete expresne rýchlo nastaviť požadovaný režim svietenia.
Rozmery núdzovej čelovky v sebe skrývajú vysokú svietivosť až 80 lumenov a jej hmotnosť sa takmer vyrovná váhe priložených batérií.

 

  • Jedna DoublePower LED dióda a jedna SinglePower LED červená dióda vyvinú až 80 lumenov.
  • Unikátna dotyková technológia umožňuje pohodlne a rýchlo nastaviť režim svietenia pomocou jedného prsta.
  • Odolná voči krátkodobému ponoreniu do vody (IPX 8)
  • Spoľahlivý systém uzamykania
  • Hmotnosť s batériami iba 48 g
  • Batérie: 2 x AAA lithium
  • Maximálny dosvit 38m
  • Maximálny čas svietenia 200 hodín
  • Použitie: trekking, lezenie, kempovanie

Parametre

Maximálny výkon Od 20 do 100 lm
Maximálny dosvit 38 m
Maximálna doba svietenia 200 h
Hmotnosť 48 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber