Black Diamond GlideLite Mohair Mix STS 110 mm

Obj. číslo: 1512013

Stúpacie pásy Black Diamond GlideLite Mohair Mix STS 110 mm sú vďaka optimálnemu zloženiu ideálne pre dlhé výstupy. Patentovaný STS zadný úchyt poskytuje rozmedzie až 10 cm nastavenia dĺžky.

viac info

Pôvodne 149,00 €

Ušetríte 11,95 € (-8 %)

137,05 €

Popis tovaru

Black Diamond GlideLite Mohair Mix STS sú navrhnuté pre dlhé výstupy a lyžiarske výlety, majú optimálnu zmes mohéru a nylonu s aktualizovaným BD. Vysoko pružné a dobre zbaliteľné a o 60g ľahšie ako podobné modely. STS systém zadného uchytenia poskytuje rozmedzie až 10 cm nastavenia dĺžky.

 

-Mix 65% mohér a 35% nylonu

- šírka: 110 mm (dĺžka 180 - 190 cm)
-Pružnejšie, o 20% viac zbaliteľné a 60 g ľahšia ako podobné modely
-Patentovaný STS systém zadného uchytenia poskytuje rozmedzie 10 cm nastavenie dĺžky.
-Váha 696g

 

Parametre

Materiál Mix

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber