Black Diamond Gizmo matt black

Obj. číslo: 1510000067

Čelovku Black Diamond Gizmo oceníte hlavne v domácnosti, aute, pri táborení, ale aj pri ľahkých nočných výletoch, kde postačuje osvetlenie blízkeho okolia. Inovovaný je nielen dizajn, ale aj funkcie. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 21,95 €

Ušetríte 1,80 € (-8 %)

20,15 €

Popis tovaru

Čelová lampa Black Diamond Gizmo ponúka štíhly inovovaný dizajn a zosilnenú konštrukciu. Je ideálna na domáce práce, táborenie alebo ľahké nočné výlety kde postačuje osvetlenie blízkeho prostredia. Poskytuje maximálnu svietivosť až 90 lúmenov, tlmené svietenie a režim blikania. Napájanie je zabezpečené troma AAA batériami. V IP rebríčku vodeodolnosti má čelovka Black Diamond Gizmo hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

 

  • maximálny výkon: 90 lm
  • maximálny dosvit: 30 m
  • maximálna doba svietenia: 110 h
  • hmotnosť: 50 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Maximálny výkon 90 lm
Maximálny dosvit 30 m
Maximálna doba svietenia 110 h
Hmotnosť 50 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

kopasjar, 18. 4. 2017

Odporúčam

+ Široký sortiment

- Nezaznamenané

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber