Black Diamond Gizmo bright green

Obj. číslo: 1510000026

Čelovku Black Diamond Gizmo oceníte hlavne v domácnosti, aute, pri táborení, ale aj pri ľahkých nočných výletoch, kde postačuje osvetlenie blízkeho prostredia. Napájanie je zabezpečené dvoma AAA batériami. Ponúka tri režimy svietenia.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,99 €

Ušetríte 9,09 € (-45 %)

10,90 €

Popis tovaru

Čelová lampa Black Diamond Gizmo ponúka úzky dizajn a zosilnenú konštrukciu. Je ideálna na domáce práce, táborenie alebo ľahké nočné výlety kde postačuje osvetlenie blízkeho prostredia. 2 LED diódy SinglePower poskytujú maximálnu svietivosť až 60 lúmenov, tlmené svietenie a režim blikania. Čelovka automaticky vypne po dvoch hodinách, aby sa zabránilo vybitiu batérie pri nechcenom zapnutí počas prepravy. Napájanie je dvoma AAA batériami. V IP rebríčku vodeodolnosti dostala čelovka Black Diamond Gizmo hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.
 

  • maximálny výkon: 60 lm
  • maximálny dosvit: 15 m
  • maximálna doba svietenia: 75 h
  • hmotnosť: 58 g

Parametre

Maximálny výkon Od 0 do 100 lm
Maximálny dosvit 15 m
Maximálna doba svietenia 75 h
Hmotnosť 58 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber