Black Diamond Distance Carbon FLZ

Obj. číslo: 1510000054

Trekkingové 3-dielne paličky Black Diamond Distance Carbon FLZ sú vyrobené z ultraľahkej karbónovej konštrukcie, vhodné na turistiku.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 149,95 €

Ušetríte 12,00 € (-8 %)

137,95 €

Popis tovaru

Ultraľahké trekkingové paličky Black Diamond Distance Carbon FLZ sú kombináciou karbónu so Z-Pole konštrukciou a FlickLock® Pro systémom. Ide o 3-dielné paličky, ktoré sú vhodné na turistiku dlhých vzdialeností alebo horské cesty.

 

  • ľahká EVA penová rukoväť s priedušným a vlhkosť odvádzajúcim uchopením predĺžená rukovať
  • trojdielne paličky s Z-Pole technológiou a FlickLock® Pro systémom nastavenia
  • 100% karbónová konštrukcia
  • zameniteľný gumený hrot a karbidový hrot
  • košík s úchytom zložených paličiek
  • celková dĺžka: 105-125 cm
  • zložená dĺžka: 37 cm
  • hmotnosť: 355 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál Carbon

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Ada, 16. 12. 2016

Obchod určite odporúčam. Rýchle dodanie i komunikácia. Bezproblémová výmena tovaru (farby),na základe emailu zarezervovali tovar a pri doručení vráteného tovaru ihneď zaslali nový. Spokojnosť na 100%. A to je predvianočný čas. :)

+ Rýchle dodanie i komunikácia.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber