Black Diamond Cosmo vibrant orange

Obj. číslo: 1514425

Black Diamond Cosmo je všestranná čelovka určená pre každodenné použitie a hlavne pre pešiu turistiku. Svetelný výkon je postačujúci pre osvetlenie blízkeho prostredia alebo pre čítanie mapy.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 7,05 € (-23 %)

22,90 €

Popis tovaru

Black Diamond Cosmo je jednoduchá všestranná čelovka pre každodenne použitie. Obzvlášť sa hodí pre pešiu turistiku, kedy pomôže nájsť cestu pri náhlom zotmení. Jej výkon postačuje pre osvetlenie blízkeho okolia pri chodení, alebo pre čítanie máp. Čelovka je vybavená jednou "double power led", ktorá dosahuje maximálny výkon 70lm s výdržou svietenia až 43 hodín (150h pri min. intenzite) a dvoma "single power led" s maximálnym výkonom 16lm a dobou svietenia 90h (250h pri min. intenzite). Stlačením a podržaním tlačidla si môžete meniť intenzitu svietenia, čím dosiahnete až 250 hodín nepretžitej prevádzky pri minimálnom výkone. Vo výbave tiež nechýba červená led dioda pre použitie v premávke, alebo pre prisvietenie v stane bez oslepovania ostatných.

 

 

- maximálny výkon: 70lm / 16lm

- maximálny dosvit: 40m / 25m

- maximálna doba svietenia: 150h / 250h

- hmotnosť: 54g čelovka + 36g batérie = 90g

Parametre

Maximálny výkon Od 0 do 100 lm
Maximálny dosvit 40 m
Maximálna doba svietenia 250 h
Hmotnosť 90 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber